На Вінниччині працівник СТО вкрав та розбив Toyota: збитки 1,2 млн грн
Як повідомляє glavcom.ua: Недавно в області Вінниччині стався неприємний інцидент, пов'язаний з крадіжкою автомобіля. Один з працівників автосервісу вирішив взяти у власне руки долю і вкрав Toyota в одного з мешканців міста. На жаль, чоловік був у нетверезому стані, а це не могло завершитися нічим хорошим. Їдучи у напрямку села Зарванці, він не впорався з керуванням і скоїв ДТП, врізавшись у дерево. В результаті автомобіль отримав серйозні пошкодження, які становлять 1,2 млн грн. Зловмисник вже має на сумлінні три серйозні порушення: крадіжку, керування у нетверезому стані та порушення правил дорожнього руху.
Нетверезий працівник вкрав автомобіль та розбив його. Сума збитку становить 1,2 млн грн
На жаль, відновлення автомобіля неможливе через серйозні ушкодження. Поруч із цим інший інцидент з постраждалою дитиною у селі Слобода-Шаргородська Жмеринського району залишається поки що невирішеним.
Читайте також

