Найпопулярніше зараз

«На вступі сказали, що я не маю таланту». Зірка серіалу «Будиночок на щастя» розповів, як вирішив стати актором

Герой серіалу Будиночок на щастя
«Під час прийому до театрального вузу мені сказали, що я не здатен. Але це не зупинило мене на шляху до мрії.» Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: Актор Ярослав Федорчук здобув популярність завдяки комедійному серіалу "Будиночок на щастя". Але він не завжди мріяв стати актором. Коли він вирішив вступити до профільного університету, він зіткнувся з сумнівами та випробуваннями. Про це Федорчук розповів у інтерв'ю "Главкому".

За словами актора, його вибір професії був вплинутий його подругою, яка навчалася у акторській школі. Вона запросила Федорчука на спектакль, де вона брала участь. Вистава справила на нього враження: "Я приїхав, подивився, і з подивом для себе зрозумів, що побачив на сцені зовсім іншу Тетяну – якусь не таку, яку я знав. Це була зовсім інша Тетяна. І я подумав: "Як це взагалі, що це таке?". А це була акторська майстерність", – розповів Ярослав Федорчук.

Він в прийдатний віці мало знав про театр, але коли зацікавився, вирішив вступити до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого та Львівського театрального. Однак у Києві викладач Юрій Висоцький сказав, що Федорчук нічим не відрізняється: "Якщо ти не маєш особливого таланту, то займатися акторською справою назавжди не вийде".

Проте Ярослав Федорчук не здався, він поїхав до Львова і там успішно вступив до університету. "А потім виявилося, що вся група, яка вступала до Галини Степанівни Воловецької (нині – головна режисерка Львівської Національної опери, – "Главком") теж пробувала вступити до Висоцького, і він їм теж сказав, що не бачить у них ніякого таланту", – згадує Федорчук.

Пізніше стало відомо, що Львів став щасливим місцем для актора – Федорчук залишився там і навіть одружився з фотохудожницею Дарією Бедернічек.

Також Ярослав Федорчук розповів, що після 2014 року він почав вважати себе українцем і перейшов на українську мову.

Щодо викладача Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого Юрія Висоцького, його відсторонили від роботи до закінчення службової перевірки. Раніше акторка Вероніка Мішаєва-Яковлєва розповіла про сексуальні домагання з боку Висоцького.

Читайте також

Реклама