На виборах у жовтні 2020 Андрій Веселий балотується на пост голови Дрогобицької міської територіальної громади

 

Андрій Веселий став одним із кандидатів на посаду голови Дрогобицької об’єднаної територіальної громади. Розглянувши його багатий досвід у Канаді, та той, що був здобутий у сфері соціального життя громади, можна легко пояснити, як діячу вдалося так влучно виявити найслабші моменти в управлінні ОТГ. Треба сказати, що саме це було мотивом для Веселого зробити цей відповідальний шаг — балотуватися на посаду голови.

За його словами, саме зараз настає час для змін. Впевненості йому додають залученість у життя громади, досвід та чудова освіта. «Я можу бути корисним для Батьківщини, – розповідає він. — На шляху об'єднання, розвитку та благоустрою Дрогобицької ОТГ, на нас чекає багато викликів, і доведеться «з’їсти не один пуд солі». Проте випробування лише роблять нас сильнішими. Ми в змозі подолати будь-які труднощі та випробування, та вийти з цих випробувань однієї дружньою, сильною та успішною громадою».

Згідно його політичній програмі, Андрій Веселий на новій посаді планує зосередитись на тому, щоб забезпечити велику підтримку малому та середньому місцевому бізнесу. На його думку, саме економічне процвітання громади зможе полегшити процес налагодження регіональної інфраструктури, та призвести до покращення загального рівня культури та місцевої освіти.

Також діяч планує посилити боротьбу із корупцією. Нагадаємо, що Андрій Веселий — заступник голови правління громадської організації «Народний антикорупційний нагляд» (Львівська обласна філія Всеукраїнської громадської організації «Народний антикорупційний нагляд»).

У програмі Веселого великий розділ присвячено і розвитку медицини. Ясно, що це пов’язано з тим, що Веселий має медичну освіту. У 1992 році він закінчив Бориславський медичний коледж за спеціальністю «Лікарське дело».

Крім того, у 1994-1998 рр. він здобув освіту в Північному коледжі прикладних мистецтв і технологій у м. Киркленд Лейк (Онтаріо, Канада) за напрямком «Бізнес-адміністрація, маркетинг та аудит». З 2008-2012 рр. здобував вищу освіту та кваліфікацію юриста у Львівському національному університеті імені І. Франко, (спеціальність «правознавство»).

На його погляд, саме сфера медицини зараз потребує реформ, особливо в умовах всесвітньої пандемії. У рамках підтримки волонтери Благодійного Фонду Андрія Веселого передали школам та училищам понад 1000 літрів сертифікованого антисептика та близько 40 000 масок. Завдяки співпраці Фонду із Західноукраїнським бізнес-клубом (WUBC) вдалося придбати для нужд медичних установ Дрогобицького регіонального кислородного концентратора, та апарати контролю стану здоров'я пацієнта.

Фонд також активно розвиває низку соціальних та гуманітарних проектів в регіоні. За ініціативою діяча, в Дрогобичі проводиться дизайн-конкурс «Код міста», в якого головна мета — оновити та покращити зовнішній вигляд історичного центру, зробити місто більш комфортним для життя та привабливим для туристів. Фонд проводить конкурс соціальних ініціатив «Енергія розвитку», розроблений на поліпшення умов для всебічного розвитку, організації дозування та повідомлення про здорове формування життя дітей та молодих людей у сільській місцевості.

У рамках проекту «Здорова громада», Фонд проводить безкоштовні експрес-обстеження стану здоров'я жителів Дрогобицької громади. Актуальність ініціатив у тому, що більшість жителів сільських районів не має можливості досягти лікарні в райцентрі через карантинні обмеження.

Крім того, Веселий як підприємець виступив з ініціативою «Покупай дрогобицьке — підтримуй своїх».

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: