На Закарпатті 5-річна дитина ледь не померла через китайську іграшку

Дитина прокусила неонову паличку китайського виробництва і почала задихатися через сильну алергічну реакцію.

Про це в понеділок, 25 жовтня, розповідає ТСН.

Батьки, побачивши, що відбувається з сином, відразу кинулися в найближчу лікарню, що і врятувало життя дитині. Медики ввели хлопчикові сильнодіючі протиалергічні препарати.

Алерголог Оксана Коваль, реагуючи на ситуацію, заявила, що в таких випадках все вирішують буквально хвилини.

"Набряк може опускатися нижче до гортані та до трахеї і це утруднює дихання. Тому потрібно реагувати миттєво. Це може ще привести до системної реакції організму - анафілактичного шоку", - попередила лікар.

В магазині, де мати купила іграшку для сина, залишаються ще чотири таких же на вітрині. Продавці пояснили, що зняти товар з продажу не мають права, однак тепер, мовляв, покупців попередять про небезпеку.

На упаковці вказано, що товар з Китаю імпортує житомирське товариство. У Держпродпотребслужбі зазначили, що відомостей про такого імпортера у них немає. Здійснювати ж позапланову перевірку Держпродпотребслужба має право після звернень споживачів.

Там також заявили, що відповідальних все ж будуть шукати "якщо потерпілі не будуть мовчати".

"А якщо мова йде про порушення прав дитини, коли безпосередньо може виникати загроза життю або здоров'ю дитини, то такі питання на сьогоднішній день розглядає і прокуратура", - зазначили в організації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

285