На Закарпатті лелека приніс у гніздо прапор України


У Перечині на Закарпатті лелека прилетів до свого гнізда з прапором України. Фотографію птаха опублікував Євген Весельський у місцевій групі.
«Без слів сказав головне: тут – мій дім, моя земля. Навіть птах знає, де його серце», – написав Весельський.
Пізніше Весельський розповів, що в цьому гнізді зараз мешкає пара лелек. Кілька інших гнізд знаходяться на території підприємства, і їх зробили друзі Вальо.
Птахи знаходяться тут задоволено, оскільки власник підприємства, словак Штефан Вальо, створив умови для жаб. Для цього було створено спеціальні калюжі та озерцята.
Раніше рятувальники, які прибирають завали від ракетного удару у Сумах, показали фотографію синьо-жовтого прапора, який вцілів у одному зруйнованих будинків.
Також, у Петербургу священник потрапив під арешт за фотографію з прапором України.
Аналіз новини:
Ця новина про птаха-лелеку, який приніс прапор України до свого гнізда у Перечині, є яскравим прикладом відображення патріотичних почуттів тварин. Вона демонструє, як навіть безсловесна істота може виявляти відданість і прив'язаність до своєї Батьківщини. Крім того, ця історія показує важливість створення природних умов для збереження тваринного світу та багатства біорізноманіття.
Читайте також




