Найпопулярніше зараз

Найдорожчий готельний номер світу коштує $100 тис за ніч у Дубаї

Дорогий готельний номер у Дубаї
Розкіш та ексклюзивність: номер, вартість якого вражає уяву, пропонує унікальний досвід в елітному курорті Дубая. Фото: УНІАН — Туризм

Найдорожчий готельний номер у світі

Як повідомляє УНІАН — Туризм: Найдорожчий готельний номер у світі розташований у Дубаї, в готелі Atlantis The Royal. Це дворівневий пентхаус площею близько 1604 кв. м, вартість проживання в якому становить $100 тис. за ніч. Номер може вмістити до 9 дорослих та 4 дітей і пропонує безліч розкішних зручностей, серед яких:

  • 4 спальні
  • Приватний панорамний басейн з підігрівом
  • Окремий домашній кінотеатр
  • Власна бібліотека

У пентхаусі також є велика тераса із зоною відпочинку та літньою кухнею, персональний ліфт, гардеробні кімнати, а також дизайнерський стіл для настільного тенісу від Louis Vuitton. Номер укомплектований преміальною косметикою Hermès і Graff, а їдальня розрахована на 12 гостей. Вартість проживання включає послуги особистого шеф-кухаря, цілодобове обслуговування дворецьким та власну службу безпеки.

Популярність Дубая як туристичного напрямку

Незважаючи на високу ціну, The Royal Mansion утримує рекорд за стандартною ціною номерів у світі. Ціни в люксових готелях під час Гран-прі Формули-1 у Монако можуть тимчасово перевищувати $100 тис. за ніч, проте Дубай не має вираженого низького сезону, що забезпечує стабільний попит на розкішні номери.

Ця новина підкреслює зростаючу популярність Дубая як туристичного напрямку для заможних мандрівників, які шукають найвищого рівня розкоші та комфорту. Наявність таких ексклюзивних пропозицій, як пентхаус у Atlantis The Royal, свідчить про те, що місто продовжує зміцнювати свої позиції на світовій туристичній арені, пропонуючи унікальні враження та послуги для своїх гостей.

Читайте також

Реклама