Нардеп розповів, на яку максимальну допомогу від Трампа може розраховувати Україна
Як повідомляє glavcom.ua: Україна більше не буде отримувати фінансову допомогу від Сполучених Штатів, відомої за часів Джо Байдена. Таку заяву зробив народний депутат Олег Дунда в ефірі програми Вечір.Live.
«Ми вже не будемо отримувати допомогу від США у тому вигляді, в якому отримували від Байдена. Ми йдемо до того, що найбільша фінансова підтримка буде від Європи. І ті заяви, які лунали на «Рамштайні», про це і свідчать», – сказав нардеп.
Депутат пояснив, що в майбутньому відносини між Україною та США будуть, ймовірно, комерційними. Це означає, що Україна зможе придбати у США зброю за кошти Європи, а також за свої власні, якщо буде можливість, й США не будуть перешкоджати цим угодам.
«Якщо з боку США буде сприяння, і вони наше замовлення поставлять першочерговим, це вже буде допомога. На більше навряд чи можна буде розраховувати», – додав він.
Американська підтримка України вирішальна для стратегічного партнерства - сенатор США
Після військових руйнів, можливості для демократії та протистояння імперським амбіціям Росії, американська підтримка України має величезне значення. Про це заявив сенатор США Марк Ворнер.
Короткий підсумок: На думку народного депутата Олега Дунди, Україна більше не очікує фінансової допомоги від США, хоча відносини залишаться тісними. Сенатор Марк Ворнер також підкреслив важливість американської підтримки для України в контексті післявоєнного відновлення та боротьби з амбіціями Росії.
Читайте також

