Назвали головний колір 2022 року

Назвали головний колір 2022 року

Інститут кольору Pantone назвав фаворитом наступного року відтінок, який названо Very Peri.

Фахівці американського Інституту кольору Pantone визначили основний колір 2022 року. Це основа синього з домішками фіолетово-червоного напівтону, повідомляє сайт організації.

"Колорит Pantone 17-3938 Very Peri, який в основі має синій колір з відтінками фіолетово-червоного, демонструє енергійний, радісний настрій та динамічну присутність, яка заохочує до сміливої творчості та спонукає до вияву образності", - зазначила виконавчий директор Інституту Леатріс Ейсман.

Вона додала, що колір, який Pantone обрала кольором року, є відображенням того, що відбувається в глобальній культурі, і втіленням того, що шукають люди.

Pantone Color Institute – дослідницький центр компанії Pantone, який здійснює експериментальну роботу з кольором і вивчає його вплив на різні галузі (моду, поліграфію, дизайн інтер'єру, рекламу, кіно тощо). Інститут визначає головний колір з 2000 року.

Інститут не є законодавцем мод у тому, що стосується трендових відтінків, хоча, на думку багатьох фахівців, він є найавторитетнішим, всесвітньо визнаним джерелом інформації з питань кольорів і відтінків.

Читайте також: