Шахтар перемагає Епіцентр з рахунком 2:0: як проходив матч
Журналіст
Ганна Ткач
15.12.2025 - 14:03
364 переглянули
Невертон подвоює перевагу «гірників»!
Як повідомляє Українська Прем'єр-Ліга: У матчі проти "Епіцентру" "Шахтар" забив ще один гол і збільшив своє перевагу в рахунку. Невертон став автором другого голу команди.
Після цього факту стало очевидно, що перемога "гірників" стає все більш ймовірною. Гравці "Шахтаря" продовжують домінувати на полі і контролювати гру.
Забивши ще один гол, "Шахтар" збільшив свою перевагу в матчі з "Епіцентром". Другий гол від Невертона чітко підкреслив досить велику перевагу команди. Шанси на перемогу "гірників" значно зросли, а гравці продовжують показувати свою майстерність на полі.
Читайте також
Жирона призначила нового тренера після вильоту з Ла Ліги
сьогодні, 09:33
32 переглянули
Дженнаро Гаттузо очолив римський Лаціо
сьогодні, 08:21
49 переглянули
Динамо офіційно затвердило розклад матчів із Університатею в Лізі Європи
сьогодні, 06:49
52 переглянули
ЛНЗ підписав трьох екс-гравців Руха перед матчами з Гентом
сьогодні, 04:44
69 переглянули
Голанд наблизив Норвегію до плейоф ЧС-2026 дублем у матчі з Сенегалом
сьогодні, 02:28
70 переглянули
Матч Франція – Ірак затримали на дві години через негоду у Філадельфії
сьогодні, 00:36
79 переглянули

