Тема дня:

Незвичайні каблучки із фіанітом: ваш шлях до оригінальності

Незвичайні каблучки із фіанітом: ваш шлях до оригінальності

Коли мова йде про ювелірні вироби, здається, що може бути звичайніше за каблучку із фіанітом? Якщо теж так думаєте, знайте – ви помиляєтеся! Український ювелірний бренд «Фаіна» пропонує оригінальні вироби, які дивують. Перегляньте нашу добірку!

Фаіна золото – знаний в Україні бренд, що пропонує якісні та стильні прикраси. У нашому інтернет-магазині ви знайдете ювелірні вироби на будь-який смак.

Прямуй до своєї мети!

Ця модель сподобається тим, хто завжди обирає прикраси зі змістом. Золота стрілочка, оздоблена цирконієм, вкаже вам шлях. Така каблучка розповість про ваш характер: цілеспрямованість, впевненість. Каблучка із фіанітом чудово буде виглядати на тендітному пальчику. Вона підкреслить красу ваших рук. Тільки уявіть, як така прикраса буде виблискувати у променях літнього сонечка!

Для королівських осіб

Каблучка підходить тим, хто не звик приховувати любов до себе, не боїться голосно заявити про себе світові. Також така форма символізує прагнення влади. Сподобається дівчатам, які віддають перевагу помітним прикрасам. Модель оздоблена великою кількістю фіанітів, тож така каблучка із камінням буде привертати до себе увагу. Червоне золото робить її справді розкішною. Хочете вирізнятися? Чому б не обрати саме цю прикрасу?

Прихильницям брендів

Якщо ви завжди в курсі трендів, звичайно знаєте італійський бренд «Bvlgari», і, можливо, навіть мрієте про каблучку або кол’є із заповітним написом. «Фаіна» пропонує чудову репліку, яка задовольнить вимоги найвибагливіших модниць. Така золота каблучка із фіанітом стане чудовим подарунком! Впізнавані у модному світі лінії, плавні форми роблять цю модель особливою. І, звичайно, вона оздоблена фіанітами. Така прикраса розповість про ваш бездоганний смак.

Золотий пасок

Дуже оригінальна модель у формі золотого паска. Сподобається тим, хто втомився від звичайних каблучок і прагне чогось незвичайного. Пасуватиме і до повсякденного вбрання, і до ошатного. Золота каблучка із камінням може виглядати як щось зовсім інше. Чому б і ні? Думаємо, цей виріб не залишить вас байдужою.

Каблучка-метелик

Якщо любите метеликів і намагаєтесь оточувати себе речами із їх зображенням, така каблучка вам сподобається. Метелик може бути символом радісного життя. Він прикрасить ваш пальчик і підкреслить красу рук. Така каблучка пасуватиме тільки до ошатного вбрання, вона стане родзинкою образу. Каблучки із цирконієм – це різноманіття форм, тому не дивно, що кожна дівчина може обрати виріб собі до смаку.

Робіть замовлення у фірмовому інтернет-магазині «Фаіна» - обирайте якість і стиль!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!