Німеччина стала переможцем групи А на Євро-2024 з футболу

Прапор Німеччини та група футболістів

Збірна Німеччини зіграла внічию зі Швейцарією в третьому турі Євро-2024 з футболу в групі А. Німеччина завдяки цьому результату стала переможцем групи, а Шотландія покинула турнір.

Німеччина без поразок подолала стартові два тури Євро, здолавши Угорщину (2:0) та розгромивши Шотландію (5:1), і підходила до третього туру лідером групи. Швейцарія втрачала очки після нічиєї із Шотландією (1:1), але стартувала на турнірі з перемоги 3:1 над угорцями.

У матчі Швейцарія - Німеччина перехил на вагу перемоги належав швейцарцям, але Німеччина врятувала нічию завдяки голу Фюллкруга.

У паралельному матчі Угорщина вирвала третє місце в групі, забивши гол у компенсований час у матчі проти Шотландії.

Загалом впродовж матчу більше моментів мала збірна Угорщини. Шотландія завдала лише одного удару, тоді як угорці лише в першому таймі п'ять разів пробивали по воротах шотландців.

Тепер Німеччина та Швейцарія пробиваються до 1/8 фіналу, а Угорщина має шанс потрапити до плей-оф як одна з найкращих третіх команд. Шотландія зайняла останнє місце в групі та покинула турнір.

Група А. Підсумкова турнірна таблиця

• Німеччина – 7 очок (3 матчі), 8:2 (різниця голів)
  • Швейцарія – 5 (3), 5:3
  • Угорщина – 3 (3), 2:5
  • Шотландія – 1 (3), 2:7

Нагадаємо, матч третього туру групи A Євро-2024 між збірними Шотландії та Угорщини було перервано через травму гравця.

Збірна Бельгії здобула першу перемогу на Євро-2024, а збірна України поки знаходиться на останньому місці у групі.