Нова страта в Ірані
Журналіст
Пащенко Ірина
02.05.2023 - 12:39
4179 переглянули
В Ірані продовжується свавілля, яке прикривається законом. На днях стало відомо, що там був страчений британський шпигун. Мова йде про Алізера Акбарі, який раніше займав пост заступника міністра оборони. Він протягом багатьох років надавав секретні відомості Британії. Для прикладу, дані стосовно ядерних та військових програм.
Шпигуна стратили на початку 2023 року, а почалась його співпраця з Британією ще у 2004 році. Алізер зробив надзвичайно важливий вклад в розуміння загрози Тегерану. Саме через його дані стало відомо, що Іран взагалі працює над створенням ядерної зброї.
Читайте також
На фронті загинув батько двох доньок з Буковини Дмитро Фербей
сьогодні, 01:20
49 переглянули
Командира полку «Скеля» відсторонили після розслідування про 26 смертей
вчора, 16:41
56 переглянули
Командира полку «Скеля» відсторонено через 26 смертей новобранців
вчора, 15:28
78 переглянули
Садовий відповів Качинському і пригрозив судом через брехню про борги
вчора, 15:08
71 переглянули

