Нова магнітна буря накрила Землю
Журналіст
Пащенко Ірина
20.02.2024 - 06:00
2785 переглянули
Вже нова магнітна буря накрила планету 19 вересня та продовжується 2 день. Пік бурі відбудеться 20 вересня, що значно вплине на самопочуття багатьох людей.
Через сильні спалахи на Сонці відбувається сплеск геомагнітної активності. Саме вони й створюються всі умови для поганого самопочуття.
Які можливі симптоми:
-
запаморочення;
-
біль у суглобах;
-
стрибки артеріального тиску.
Щоб менше відчувати такі симптоми, потрібно зменшити навантаження та більше відпочивати. Також потрібно уникати сильних стресів.
Читайте також
Плавання виявилося кориснішим за біг для здоров'я серця
вчора, 18:37
81 переглянули
Місячний календар стрижок на липень 2026: названо найкращі дні
вчора, 18:09
77 переглянули
Хода собаки вказує на деменцію: коротший крок передніх лап — рання ознака
вчора, 01:44
99 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
26.06.2026 - 08:40
89 переглянули
Українська делегація обговорила з Іспанією визнання сертифікатів на ліки
26.06.2026 - 05:32
90 переглянули

