Нова загроза від Ірану
Журналіст
Пащенко Ірина
02.03.2023 - 14:25
4030 переглянули
Вже довгий час Іран намагається налагодити виробництво ядерної зброї. Керівництво країни дало прямий наказ збагачувати уран, допоки він не стане “правильним” для створення смертельної зброї.
Про новий прогрес в такій справі повідомили у Пентагоні. За їх даними, відтепер за рік Іран може створити не одну бомбу, як раніше, а всі 30. Проте темпи будуть тільки зростати.
Читайте також
Норвезькі F-35 перехопили російські бомбардувальники Ту-160 біля НАТО
сьогодні, 20:12
27 переглянули
На Київщині чоловік забив співмешканку сокирою через ревнощі
сьогодні, 19:52
32 переглянули
Донька Тоні Матвієнко виїхала до Німеччини через обстріли
сьогодні, 19:40
40 переглянули
Українські дрони знищують по 40 вантажівок росіян на добу біля Криму
сьогодні, 19:28
35 переглянули

