Нова загроза від Ірану
Журналіст
Пащенко Ірина
02.03.2023 - 14:25
4031 переглянули
Вже довгий час Іран намагається налагодити виробництво ядерної зброї. Керівництво країни дало прямий наказ збагачувати уран, допоки він не стане “правильним” для створення смертельної зброї.
Про новий прогрес в такій справі повідомили у Пентагоні. За їх даними, відтепер за рік Іран може створити не одну бомбу, як раніше, а всі 30. Проте темпи будуть тільки зростати.
Читайте також
Bloomberg попередив про вигоду Росії від сварки України та Польщі
сьогодні, 22:08
3 переглянули
Розвідка: Росія перетворює дітей на «штурмовиків» замість навчання
сьогодні, 21:12
33 переглянули
Росія з початку року тисне на Білорусь для розширення війни
сьогодні, 21:08
30 переглянули

