Київську кільцеву електричку оновили: що змінилося в салоні
Журналіст
Ганна Ткач
23.10.2025 - 04:05
916 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Укрзалізниця продовжує покращувати приміський рухомий склад. Згідно з офіційною інформацією компанії, на Київську кільцеву електричку додали 46-й відремонтований електропоїзд власного виробництва, а також вже десятий за цей рік - поїзд ЕР9Є-565.
"Після модернізації електропоїзд, збудований у 1981 році, став більш зручним та доступним для всіх", - пояснили в компанії.
За даними Укрзалізниці, після ремонту на Київському електровагоноремонтному заводі, поїзд отримав нові сидіння, освітлення, а також інклюзивні елементи для зручності пасажирів - спеціальні столики, написи шрифтом Брайля, контрастне маркування та сучасний дизайн салону.
Укрзалізниця активно модернізує приміський рухомий склад, забезпечуючи пасажирам більш комфортні умови під час поїздок.
Читайте також
ЄБРР схвалив 150 млн євро на нові вагони для київського метро
сьогодні, 10:40
45 переглянули
Україна завершила модернізацію чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Молдовою
вчора, 01:16
128 переглянули
Поліція відкрила справу через домагання в поїзді Одеса-Київ
21.06.2026 - 11:48
124 переглянули
У Британії через зіткнення потягів загинув машиніст, 89 поранених
21.06.2026 - 06:20
141 переглянули
Зіткнення двох поїздів у Британії: десятки поранених
20.06.2026 - 21:48
157 переглянули

