Нові небезпеки для ЗАЕС та України
Журналіст
Пащенко Ірина
08.06.2023 - 13:30
3228 переглянули
Після прориву дамби Київської ГЕС на черзі проблема, яка назріває на ЗАЕС. Річ у тому, що саме звідти проводився забір води для охолодження станції. Наразі воду беруть зі ставка, що знаходиться поруч.
В МАГАТЕ повідомили, що якщо рівень води у водосховищі упаде нижче 12,7 м, то вода звідти перестане поступати взагалі.
Незважаючи на те, що всі шість реакторів ЗАЕС зупинено, їм все ще потрібна вода для охолодження, щоб запобігти розплавленню палива та можливому викиду радіоактивних матеріалів.
Якщо води для охолодження станції буде недостатньо, стан буде критичним вже за декілька тижнів.
Читайте також
Бійка в Раді старійшин Єревана через вибори
сьогодні, 10:08
14 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
33 переглянули
Український актор створив бренд одягу для військових з протезами
сьогодні, 09:13
41 переглянули
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
47 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
41 переглянули

