Нові штрафи та санкції для порушників комендантського часу в Києві
Журналіст
Пащенко Ірина
03.03.2024 - 03:00
3080 переглянули
Мова йде про заборону працювати в комендантську годину, яку нехтують майже по всій країні. Наразі про покарання йдеться тільки у столиці. Там будуть штрафувати кафе та ресторани, що продовжують роботу у комендантську годину.
Для початку почнуть демонтування літніх майданчиків. Відповідний проєкт зареєстрували у Київській міській раді.
Наразі від киян досы надходить багато скарг на кафе та ресторани, які продовжують працювати вночі.
Читайте також
Києву та областям загрожують ракети Кинджал через зліт МіГ-31К
сьогодні, 18:20
57 переглянули
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
64 переглянули
Хлопчик застряг ногою в річці під Києвом: рятувальники ДСНС звільнили дитину
сьогодні, 08:08
99 переглянули
Скандальний дует Анна-Марія виступить у Києві на День Конституції
сьогодні, 04:57
80 переглянули

