Нові можливості Інтерсіті
Журналіст
Пащенко Ірина
20.01.2023 - 13:10
9625 переглянули
Україна мало-помалу доходить до стандартів Заходу, як, наприклад, доступний wi-fi. Мова йде не просто про здобутки під час війни, а про плани на майбутнє. Як стало відомо, вже до кінця 2023 року в поїздах Інтерсіті буде постійний та доступний wi-fi.
Його забезпечить Starlink. Про таку можливість повідомив голова "Укрзалізниці" Олександр Камишін. Для початку буде проводитися тестування нового зв'язку у поїзді. Далі послуга буде доступна на всіх маршрутах.
Читайте також
Кремлівська структура планувала зламати пошукові системи та ШІ
вчора, 22:04
83 переглянули
Українка назвала чотири головні недоліки життя в Албанії
21.06.2026 - 05:40
130 переглянули
Названо ведучу нової «Фабрики зірок» на SWEET.TV
19.06.2026 - 12:24
122 переглянули

