НСЗУ відкрила реєстрацію для медзакладів на скринінги 40+: хто може долучитися
Журналіст
Ганна Ткач
19.12.2025 - 14:00
297 переглянули
Як повідомляє Міністерство Здоров'я: Національна служба здоров'я України шукає медичні заклади, які бажають долучитися до національної програми скринінгів здоров'я для людей віком 40+. Бажаючі заклади вже можуть подавати заявки на участь у програмі, яка розпочнеться з першого січня 2026 року.
Для того, щоб приєднатися до програми, заклад повинен мати ліцензію та відповідати встановленим вимогам. Строк подання заявок закінчується 30 листопада 2026 року. Подані заявки будуть розглядатися за принципом "хто перший, той і відповідь отримує", тож поспішайте, якщо хочете долучитися до програми.
Детальні умови участі можна знайти за посиланням: https://tinyurl.com/2fznh2xa
Читайте також
Нові норми білка та активності: вчені закликають переглянути рекомендації
сьогодні, 00:16
12 переглянули
Безпечне тренування в спеку: головні правила від лікаря
вчора, 18:44
72 переглянули
Українці 40+ отримають 2000 грн на безплатне обстеження здоров’я
вчора, 16:36
69 переглянули
Тіна Кароль, Кравець, Пташка та Адель розповіли про карколомне схуднення
вчора, 16:20
103 переглянули

