Обираємо навушники – що потрібно врахувати

Навушники давно стали невід’ємною складовою життя багатьох людей. З ними ходять на прогулянки, займаються спортом, використовують у метро та іншому транспорті, за комп’ютером або планшетом. Вони допомагають заглибитись у прослуховування музики чи перегляд фільму, не заважаючи оточуючим. Проте, як правильно підібрати гаджет, щоб він був максимально комфортним і якісним?

навушники

Визначення пріоритетів

При покупці навушників важливо розуміти, що будь-який вибір, в якомусь відношенні, буде компромісом. Лише правильні пріоритети дозволять знайти оптимальне рішення, яке задовольняє основні вимоги. Умовно можна виділити три критерії, від яких і доведеться відштовхуватися. Мова йде про доступність, портативність і якість звуку.

Три цих доданки можна представити у вигляді трикутної пелюсткової діаграми, де зростання однієї пелюстки означає скорочення двох інших. Так, вибір кращої якості звуку передбачає собою максимальний цінник і відмову від портативності. Саме тому важливо виділити хоча б один з критеріїв, яким покупець готовий пожертвувати. Навушники які можна прослухати в Києві допоможуть визначитись з моделлю.

навушники

Для чого потрібні навушники?

Навушники, як і будь-який гаджет, купуються для певних задач та цілей. Необхідно розуміти, коли і як вони будуть використовуватися. Від сценаріїв використання залежить вибір виду навушників:

 • для дому та офісу – зазвичай купують повнорозмірні гарнітури, які забезпечують повне охоплення вушної раковини і максимально комфортну посадку на голові; такий тип як не можна краще підходить для тривалого прослуховування музики; найбільшою популярністю серед навушників для офісу користуються моделі закритого акустичного типу; вони мають кращу звукоізоляцію, тому оточуючим музику не буде чути;

навушники

 • для міста – навушники накладного типу, які через менші за розміром чашки, зазвичай, компактніші повнорозмірних; вушну раковину вони не охоплюють, а накладаються поверх; проте якщо мова йде про переміщення в метро і поїздках в іншому громадському транспорті, то кращим вибором стануть внутрішньоканальні навушники; вони компактні, максимально зручні у використанні і не створюють проблем при русі в щільному потоці людей;

навушники

 • для спорту – для бігу та тренажерного залу зазвичай використовуються бездротові гарнітури внутрішньоканального типу; вони можуть мати дужки з кріпленням на шиї або амбушюри з гачками для кращої фіксації всередині вушної раковини або на її зовнішній частині;

навушники

 • для подорожей – має сенс задуматися про гарнітуру з активним шумопоглинанням; найчастіше це великі повнорозмірні навушники, які можуть бути як дротовими, так і бездротовими; їх здатність відсікати зовнішні звуки дозволяє з головою зануритися в улюблену музику, навіть якщо поруч сидить невгамовна дитина.

Незалежно від типу і класу у всіх навушників є базові технічні характеристики, що дозволяють сформувати уявлення про звукові можливості. При виборі відносно недорогих гарнітур занадто серйозно ставитися до таких цифр не варто, але і без уваги їх залишати теж не можна.

навушники

Чек-лист покупця

 1. В першу чергу варто визначитись з максимальною ціною і головним сценарієм використання.
 2. Далі, виходячи з призначення, підібрати тип навушників.
 3. Можна вибрати кілька моделей конкретного типу, що укладаються в бюджет.
 4. Оцінка важливих особливостей обраних моделей: матеріал амбушюрів, обплетення дротів, виконання оголів’я і т. д.
 5. Варто вивчити технічні параметри, що характеризують якість звучання.
 6. Мережа дає можливість ознайомитись з відгуками і оглядами, а також перевірити, чи можна десь протестувати навушники перед покупкою.
 7. Вибір гаджета.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: