Одеса: перед судом постане жінка, яка продала свою квартиру, а згодом спалила

Жінка перед судом продала та спалила квартиру
Правосуддя досягне свого: у Одесі судитимуть жінку, яка вирішила знищити своє житло після продажу.

Жінка з Одеси, яка продала свою квартиру, а потім спалила її, з'явиться перед судом. Про це повідомлено прес-службою Нацполіції. За даними повідомлення, пожежу спричинила колишня власниця, яка проникла всередину квартири у Хаджибейському районі міста. Пожежу загасили служби надзвичайних ситуацій, а поліція розпочала слідство.

Слідство встановило, що чоловік придбав квартиру у жінки за 1,5 млн грн і дозволив їй безоплатно там проживати доки не заселяться нові мешканці. Однак, коли прийшов час виселення, жінка вирішила помститися. Вона повернулась в квартиру, яку проникла через розбите вікно, та спалила меблі.

Наразі, слідство встановлює джерело запалювання та обчислює суму збитків. Також виявлено, що жінка раніше була засуджена за шахрайство, домашнє насильство та незаконне зберігання наркотиків. Зловмисниця перебуває під вартою та їй загрожує до 10 років ув'язнення за вчинені злочини.

Читайте також

Реклама