Вибух газу в Кілії: двоє постраждалих через порушення правил безпеки
Журналіст
Ганна Ткач
07.12.2025 - 16:00
365 переглянули
Як повідомляє ДСНС: У місті Кілія, що на Одещині, сталася небезпечна пригода через вибух газу у квартирі. Жінка та чоловік отримали поранення в результаті події.
Пожежу та часткове руйнування стін та перегородок вдалося швидко приборкати вогнеборцям. Постраждалих доставили до лікарів для надання допомоги.
Причина вибуху, швидше за все, - порушення правил пожежної безпеки при користуванні газовим обладнанням.
Уряд закликає всіх суворо дотримуватися правил безпеки під час експлуатації газового обладнання. Важливо пам'ятати про безпеку себе та своїх близьких, щоб уникнути подібних небезпечних ситуацій.
Під час вибуху газу в місті Кілія постраждали люди, які отримали поранення. Пожежа та руйнування житла були швидко ліквідовані, проте виникає питання про необхідність дотримання правил пожежної безпеки при використанні газового обладнання.
Читайте також
Європу накрила аномальна спека з червоним рівнем небезпеки
сьогодні, 08:25
48 переглянули
СБУ завдала ударів по двох нафтозаводах в Уфі та нафтобазі у РФ
сьогодні, 06:08
57 переглянули
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
62 переглянули
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
62 переглянули
На Дністрі за добу зникли четверо людей, серед них троє дітей
вчора, 20:16
83 переглянули
Кіберполіція попередила про нову схему продажу неіснуючих авто
вчора, 16:36
97 переглянули

