Огляд новенького iPhone X

Після презентації Apple, яка пройшла в новому кампусі корпорації, увагою величезного натовпу журналістів з різних країн повністю заволодів iPhone X. Звичайно, тут же були представлені нові iPhone 8 і 8 Plus - відмінні смартфони зі скляним корпусом, бездротовою зарядкою і підтримкою додатків з доповненою реальністю. Але вони нікого не цікавили - скажені черги вишикувалися саме до iPhone X. Тільки його можна було назвати по-справжньому інноваційним пристроєм, заради якого Apple використовувала хрестоматійне "One more thing", що не звучала на презентаціях вже кілька років.

Найприємніше новина, замовити новенький iphone x 256 gb вже можете на сайті stilus.ua

Перші враження від iPhone X: детальний огляд:

Екстер'єр

Який же він, десятий iPhone? Трохи більше iPhone 7, але трохи менше iPhone 7 Plus. При цьому так званий безрамковий екран може похвалитися діагоналлю 5,8 дюймів. Невеликий виріз у верхній частині екрану, де зібрані фронтальна камера і кілька складних сенсорів, що відповідають за роботу нового режиму розблокування Face ID, майже не дратує. Майже - тому що ефект від соковитих фотографій на весь екран все-таки дещо нівелюється наявністю цієї чорної врізки. А крім того, такий же шикарний ефект ви вже могли випробувати від декількох телефонів з Безрамковий дисплеями на Android, що вийшли в 2017 році.

Виглядає iPhone X як легкий симбіоз самого першого iPhone (привіт блискучим гранях з алюмінію) і четвертої моделі (через скляну панель ззаду і спереду).

Кольоровий діапазонів всього два - чорний і сріблястий. При цьому фронтальна панель буде чорною в будь-якому випадку. Новий золотий колір, що з'явився у 8 і 8 Plus, до моделі X не дістався: мабуть, чорний виріз спереду з ним не дуже вдало поєднати. Обидва доступних кольори виглядають строго, але приємно. Скляні панелі спереду і ззаду добре виглядають на світлі, але моментально покриваються відбитками пальців, тому доведеться або постійно їх протирати, або купувати чохол.

Без кнопки «Додому»

Великі зміни торкнулися круглої кнопки «Додому»  - вона повністю зникла (в iPhone 7 кнопка вже була віртуальною - за тактильну віддачу відповідав спеціальний моторчик). І з'ясувалося, що без неї телефоном можна керувати цілком зручно.

Свайп вгору - він розблокується. Свайп вгору з невеликою затримкою - включається режим вибору додатків. Свайп вниз по центру - відкривається вікно повідомлень. Свайп вниз з верхнього правого кута - відкривається центр управління. Звучить складно, але на ділі звикаєш за пару хвилин.

Інші популярні команди, пов'язані з кнопкою «Додому», були змінені на кнопки збільшення і зменшення гучності. Гучність вгору + бічна кнопка - і телефон робить скріншот. Гучність вниз + бічна кнопка - меню пропонує виключити пристрій. Якщо ж iPhone намертво зависне, перезавантажити його можна буде, натиснувши всі три кнопки відразу.

Датчик відбитків пальців зник разом з кнопкою «Додому», і швидке розблокування iPhone тепер здійснюється через сканування особи Face ID. Щоб телефон запам'ятав вашу фізіономію, потрібно покрутити головою по колу. Так пристрій розпізнає вас з різних кутів.

Датчик глибини завдає на ваше обличчя кілька тисяч віртуальних точок і стежить за їх взаємозв'язком, тому обдурити Face ID за допомогою плоскої фотографії не вийде.

Розробники запевняють, що не спрацює навіть високоякісна маска, яка копіює чуже обличчя. При цьому за розпізнавання особи відповідає чіп з нейронної системою навчання, яка зможе розпізнати вас, якщо ви надягнете капелюх, окуляри або відростите бороду.

Доповнена реальність і камера

На iPhone X прекрасно виглядають ігри з доповненою реальністю. Наводите камеру на стіл, пару секунд програма аналізує простір в пошуках плоскій поверхні і тут же виводить на неї, скажімо, величезного робота, який відстрілюється від нападаючої механічної птиці.

Дві камери по 12 мегапікселів тепер розташовані один під одним (не горизонтально, а вертикально) і забезпечені оптичною стабілізацією. Для любителів портретної фотографії з'явилася нова можливість - міняти освітлення моделі вже після зйомки. І це не просто фільтри: програмний алгоритм аналізує оточення і висвітлює або затемнює конкретні пікселі відповідним чином, а не просто фарбує все одним кольором.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

27