Окупанти продовжують мінувати Херсонщину
Журналіст
Пащенко Ірина
13.01.2024 - 09:00
1576 переглянули
Як стало відомо, на окупованій Херсонщині продовжується мінування території. Загалом росіяни мінують важливі обʼєкти інфраструктури. Про це повідомляє українська розвідка.
Окупанти закопують вибухівку недалеко від газорегулювальних пунктів чи електричних підстанцій. Такі обʼєкти є критичною інфраструктурою.
Такі дії окупантів мають на меті про наміри, якщо будуть не самі вдалі обставини, почати знищення критичної інфраструктури. Тобто це їх план на випадок відступати.
Читайте також
На фронті загинув батько двох доньок з Буковини Дмитро Фербей
сьогодні, 01:20
6 переглянули
Генерал Петреус пояснив, як Україна змінила війну дронами
сьогодні, 01:13
13 переглянули
Bahroma зібрав 2,5 мільйона гривень за переклад пісень українською
сьогодні, 01:08
16 переглянули
Масована атака РФ на чотири області України: є загиблий та поранені
сьогодні, 01:04
18 переглянули
Рекордна доба на фронті: 257 боїв та масований удар 9388 дронами
сьогодні, 00:45
26 переглянули

