Окупанти продовжують обкрадати українських фермерів
Журналіст
Пащенко Ірина
17.01.2024 - 15:00
1500 переглянули
Стало відомо, що окупанти в Бердянську створити свій "зерновий коридор". Та саме через нього вони вивозять українське зерно. Так вони збагачують Росію за рахунок вкраденого українського зерна.
Саме у Бердянську окупанти влаштували пункт, де відвантажують крадене зерно. У росіян навіть є план, та вони планують вивозити до 150 тисяч тонн зернових кожного місяця. Кошти за ці обʼєми виходять колосальні.
Читайте також
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
17 переглянули
Вибухи на Арабатській Стрілці та в Криму: Сили оборони атакують ворожі цілі
вчора, 19:33
73 переглянули
Українські дрони уразили понад 800 тисяч цілей окупантів з початку 2026 року
вчора, 09:57
85 переглянули
Україна готує масовані дронові удари, щоб заблокувати логістику РФ у Криму
вчора, 06:04
91 переглянули

