Росіяни обстріляли Харків: постраждали лікарня та чотири людини
Журналіст
Ганна Ткач
13.10.2025 - 23:49
355 переглянули
Увечері, 13 жовтня, російські терористи здійснили обстріл Харкова. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов. За його словами, обстріл відбувався в Слобідському районі міста. Також внаслідок обстрілу пожежі виникли у Салтівському районі.
Зазначається, що під час обстрілу постраждали медичні установи. Одна з лікарень отримала руйнування, а частина будівлі пошкоджена. Інформація про постраждалих уточнюється, але вже повідомляється про чотирьох постраждалих осіб.
Також повідомляється про пошкодження щонайменше 12 приватних автомобілів. Мер міста також зазначив, що через удари частково знеструмлені три райони Харкова.
Подія обстрілу Харкова російськими терористами сталася 13 жовтня в Слобідському районі міста, також були пошкоджені медичні установи та автівки, а частина міста тимчасово залишилася без електропостачання.
Читайте також
На Сумщині ворог знизив активність: чому це лише тимчасова пауза
сьогодні, 05:00
370 переглянули
Росіяни атакували Чугуїв безпілотниками: постраждали цивільні об'єкти та будинки
сьогодні, 00:46
187 переглянули
Росіяни атакували дроном автобус у Краматорську: є поранені
вчора, 22:29
269 переглянули
Росія за добу: 2693 дрони-камікадзе та майже 4000 обстрілів по Україні
вчора, 22:13
197 переглянули
Росіяни атакували Дніпро дронами: четверо поранених, пожежа
вчора, 19:07
230 переглянули
Росія обстріляла пожежну частину у Краматорську: подробиці атаки
05.11.2025 - 21:23
231 переглянули

