Олег Винник пояснив трирічну відсутність в Україні: Мені не пропонують концерти
Журналіст
Ганна Ткач
11.12.2025 - 18:00
321 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Український співак Олег Винник у своєму інтерв'ю для видання "Главком" пояснив, чому вже три роки не виступає в Україні. Згідно з його словами, причина у відсутності пропозицій від організаторів, а не в його бажанні чи у поганому репутації.
Він висловив готовність прийти та виступити в Україні, незважаючи на чутки, що про нього йдуть. Співак пояснив, що організація концертів – це відповідальність організаторів, навіть якщо ризики пов'язані з фінансами.
Винник також нагадав про свій минулий досвід у турах, де виручка від продажу квитків була його власною. У співака є свої шанувальники, які розуміють його позицію та підтримують його вибори.
Читайте також
Дубль Голанда приніс Норвегії перемогу над Сенегалом на ЧС-2026
вчора, 19:12
69 переглянули
Швейцарія офіційно підтримала зимову Олімпіаду-2038
вчора, 14:57
81 переглянули
Спорт із дітьми на 45 хвилин покращує здоров’я та роботу мозку
вчора, 14:48
76 переглянули
Спорт із батьками покращує пам'ять дітей та здоров'я дорослих
вчора, 13:04
69 переглянули
Срібна медаль Олімпіади-2012 відібрана в росіянки та ліквідовано двох окупантів-спортсменів
вчора, 12:57
66 переглянули
Українська тенісистка виграла срібло чемпіонату Європи U-21
вчора, 12:32
77 переглянули

