Олександра Заріцька заінтригувала зізнанням про нові стосунки

Кілька місяців тому Олександра Заріцька приголомшила новиною про розлучення зі своїм бойфрендом, який не витримав ревнощів до партнера Саші з танцювального проекту. Але, за словами Заріцької, зараз вона абсолютно щаслива.

На запитання журналістки програми "Зірковий шлях", чи не намагалася вона налагодити стосунки із колишнім хлопцем, співачка натякнула на нові стосунки.

Все відбувається так, як повинно бути. Я дуже щаслива, що знайшла свого партнера. Ми з ним у прекрасних стосунках. Все пливе за течією, не будемо жалкувати за минулим. З партнером ходжу на побачення, у нас була дуже цікава фотосесія. Інколи я з ним зустрічаюся, інколи не зустрічаюся, — сміючись, зазначила Олександра Заріцька.

І на питання, чи пов’язують її з хореографом Юрієм Мєшковим романтичні стосунки, солістка гурту KAZKA дала неоднозначну відповідь.

У всіх нас є романтичні стосунки. Якщо ми щасливі люди, то в нас вони є, — заявила співачка.

Крім того, за лаштунками грандіозного концерту "Музична платформа. Найкраща пісня року", який вийде на каналі "Україна", учасники гурту KAZKA поділились своїми планами на наступний рік. Артисти невимовно радіють, що нарешті можуть знову виступати перед публікою, і готують для шанувальників справжній сюрприз.

На відміну від минулого року, коли був строгий карантин, кількість корпоративів, звичайно, збільшилась. Зараз виступаємо на рівні 2019 року. У новорічну ніч будемо одночасно і святкувати, і працювати в одному прекрасному місці серед дерев. Нещодавно ми випустили альбом і наступного року плануємо представити його другу частину. Вона вийде навесні, до нашого величезного туру – ми обов’язково будемо виступати в кожному місті, — розповіли учасники колективу KAZKA.