Олена-Крістіна Лебідь радить, як розпізнати "неадеквата" в додатках для знайомств

Зважилася на знайомства у додатках, але боїшся натрапити на маніяка чи просто неадеквата? Ведуча проекту "Аферисти в сітях" Олена-Крістіна Лебідь дає поради, як зрозуміти наміри чоловіка.

Чек-лист, за яким легко можна відрізнити маніяка чи неадеквата у застосунках для знайомств від викривачки аферистів Олени-Крістіни Лебідь.

  1. Став багато уточнюючих запитань

Найголовніше палево всіх аферистів і маніяків у тому, що вони плутаються у своїх версіях. Це їхнє слабке місце. А все тому, що паралельно "обробляють" 150 людей. І забувають, що комусь сказали, скажімо, що живуть у квартирі на п’ятому поверсі, а комусь, що на третьому. За пару днів листування вони плутаються, а потім намагаються викрутитися. Тож не соромтесь їх "виговорювати", тобто ставити побільше точних особистих (це важливо) запитань.

Запитайте, в якій точно школі вчився, який виш закінчував. Дуже рідко аферист назве навчальний заклад, наприклад, бо чудово розуміє, що це можна легко перевірити. Він ніколи не скаже, де працює. Або ж це буде звучати дуже абстрактно: "Я працюю головним усім головних на головній фабриці світу".

  1. Проаналізуй фото в профілі

Аферисти рідко коли публікують фото крупним планом. Натомість обираються зазвичай ті кадри, де вони здалеку, в кашкеті, ще й дивляться кудись убік, закривши рукою чи окулярами половину обличчя.

  1. Якщо дійшло до зустрічі, попроси зробити селфі разом

Аферисти ніколи не зроблять спільне фото. Будуть вигадувати відмазки на кшталт "Я погано виходжу на фото". Вони не хочуть залишати після себе слідів, за якими їх можна буде розпізнати.