Уряд затвердив план управління лісами до 2035 року: основні цілі
Журналіст
Ганна Ткач
28.11.2025 - 20:00
571 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Уряд України затвердив оновлення Операційного плану з реалізації Державної стратегії управління лісами до 2035 року на ближчі три роки. Документ, розроблений Мінекономіки, визначає конкретні завдання та заходи для впровадження. Зокрема, план передбачає удосконалення системи управління та моніторингу лісів, створення цифрової інфраструктури, відновлення лісів на деокупованих територіях, збільшення лісистості та адаптацію до змін клімату.
Затвердження оновленого плану має сприяти виконанню стратегії управління лісами, покращити управління лісовим господарством, збільшити площу лісів та зробити їх стійкими до змін клімату.
Внаслідок воєнних дій на території України руйнується значна кількість лісів, тому важливим заходом є їх відновлення, особливо на деокупованих територіях, де потребується понад 900 тис. га лісів. Збитки від пошкоджень лісового фонду вже перевищили 20 млрд гривень, що є серйозним викликом для країни.
Читайте також
Аналітики розкрили стиль управління нового Головнокомандувача ЗСУ
23.07.2026 - 18:12
220 переглянули
Зеленський запропонував Федорову нову посаду віцепрем’єра з військових новацій
23.07.2026 - 16:44
237 переглянули
ЗСУ отримали нового головнокомандувача та начальника Генштабу
22.07.2026 - 21:44
199 переглянули

