Операція «Мідас»: суд арештував ще одного фігуранта у справі про легалізацію коштів
Журналіст
Ганна Ткач
13.11.2025 - 07:06
488 переглянули
Як повідомляє НАБУ: Одного з працівників бек-офісу звинувачують у легалізації коштів, і його арештували під запобіжний захід. Детективи НАБУ та прокурори САП просили суд застосувати таку міру, і суд вони мали. Тепер цей працівник може намагатися внести заставу у 95 мільйонів гривень, щоб отримати альтернативний запобіжний захід.
Нагадаємо, що працівників бек-офісу підозрюють у співпраці з кримінальною мережею, яка займалася легалізацією коштів. Слідство триває, а працівники компанії знаходяться під ув’язненням або під заставою. Будемо чекати на подальший розвиток подій.
Читайте також
СБУ та ДБР викрили Сівковича у привласненні лікарні на 300 млн гривень
вчора, 06:33
82 переглянули

