Орбан висунув умову для введення нових санкцій проти Росії
Журналіст
Ганна Ткач
03.02.2025 - 02:15
755 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Уряд Угорщини виступив з умовою щодо подальших санкцій ЄС проти Росії. Міністр європейських справ Янош Бока заявив, що Будапешт погодиться на нові санкції лише після згоди з президентом США Дональдом Трампом. Уряд Орбана вважає, що ЄС має бути обережним, ухвалюючи нові санкції проти Росії. Ці країни повинні досягти згоди з адміністрацією Трампа щодо змісту нового пакета санкцій, інакше Угорщина не підтримає подальші санкції.
Нагадаємо, МЗС відреагувало на заяви румуна Джорджеску про поділ України.
Читайте також
Посольство України засудило візит санкційного репера Джигана до Ізраїлю
сьогодні, 18:52
34 переглянули
Зеленський затвердив СБУ 40-денну операцію впливу на Росію
сьогодні, 17:25
58 переглянули
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ для завершення війни
сьогодні, 17:16
52 переглянули

