Особливості та переваги матраців на замовлення за індивідуальними розмірами від виробника

Сучасні виробники матрацних виробів надають не тільки широкий вибір готових матраців, але також виготовляють їх за індивідуальними замовленнями. Останній варіант має ряд переваг, якщо покупцю потрібен матрац нестандартних розмірів.

Матраци на замовлення: в чому їх особливості?

На перший погляд може здатися, що єдиною причиною покупки матраца "на замовлення" служать нестандартні розміри виробу. Крім цього матраци на замовлення, виконані в індивідуальному порядку, можуть мати додаткові властивості і переваги. До таких належать інноваційні матеріали, унікальні технології, ексклюзивний дизайн.

У виробництві ортопедичних матраців найчастіше використовуються такі матеріали наповнення:

  • Пінополіуретан. Даний наповнювач славиться високим рівнем жорсткості, стійкістю до зносу. Моделі з пінополіуретану розраховані на тривалий термін інтенсивної експлуатації.
  • Меморикс. Технологічний наповнювач відноситься до категорії в'язкоеластичний. Матеріал наділяє матрац вкрай важливою функцією - здатність повторювати лінії тіла користувача.
  • Інноваційні наповнювачі. Завдяки стрімкому розвитку технологій виробники розробляють все більш досконалі матеріали, покликані поліпшити експлуатаційні властивості матраца. Наприклад, окремі моделі виконані з матеріалів з високою теплопровідністю.

Причини купівлі матраців на замовлення від виробника

Інтернет-магазин матрацних виробів "Магдек" радий представити значний модельний ряд готових матраців, а також виготовити їх на замовлення. Даний варіант актуальний для покупців, яким необхідно виріб нестандартних розмірів і дизайну. Купуючи матрацні вироби на замовлення на сайті magdek.com.ua ви співпрацюєте безпосередньо з виробником і можете розраховувати на ряд переваг:

  • На кожен виріб, виконане на замовлення, діє фірмова гарантія. Особливості гарантії безпосередньо пов'язані з тим, з яких матеріалів виготовлений матрац.
  • Всупереч сформованій думці, купівля матрацу на замовлення доступна не завжди обходиться в кругленьку суму. Виробник закладає в підсумкову суму вартість наповнювачів і технологій, задіяних у процесі.
  • До матраців додаються сертифікати відповідності, надані незалежними організаціями.
  • Виробник гарантує облік будь-яких побажань клієнта. Замовник може вибрати будь-який матеріал оббивки, узгодити склад виробу та особливості його дизайну.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: