Оздоблення каміну. Як вибрати портали для каміну.

Декоративні каміни без димарів можуть бути вельми оригінальні за своїм дизайном. Багато моделей при цьому вишукано поєднують в собі ексклюзивність стилю і натуральну теплоту справжнього вогню. Портали для камина teplokram.com.ua ідеально підходять для використання в сучасних домашніх умовах. Каміни створені для того, щоб завжди бути в центрі уваги.

Перш ніж прийняти рішення на користь конкретної моделі декоративного каміна, необхідно визначитися з його майбутнім місцем розташування. Сучасні модифікації дозволяють розміщувати декоративний камін безпосередньо біля стіни, в кутку кімнати, на стіні та навіть в центрі приміщення.

Сьогодні декоративні каміни виконуються в самих різних стильових напрямках. На ринку представлені як «кантрі» каміни, так і шикарні декоративні конструкції, виконані в класичному стилі. Прямим призначенням декоративного каміна є прикраса навколишнього його простору. Опалювальна функція в цьому випадку відсувається на другий план, нерідко вона і зовсім може бути відсутньою. Сьогодні декоративні каміни все частіше можна зустріти в міських квартирах. Вони є прекрасним виходом з положення для тих жителів багатоповерхівок, хто обожнює тепло і затишок справжнього вогнища.

Декоративні каміни, які не виконують опалювальної функції, а є тільки елементами декору, можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів і мати практично будь-яку форму. Декоративні каміни можуть розділяти простір приміщення на дві функціональні зони або ж виконувати роль полки. Вони можуть висіти на стіні і стояти посеред кімнати. Досить часто в декоративні каміни ставлять свічки або кладуть справжні поліна, які підсвічують звичайною лампою, таким чином створюючи ефект тепла та вогню.

Біокамін – це декоративний камін, який виконує функцію додаткового опалювального приладу. Біокаміни можуть бути самих різних форм - від чаші, наповненої вогнем, до імітації класичного варіанту каміна. Біокаміни, в залежності від виду моделі, можна встановлювати на підлогу, вішати на стіни або ж монтувати в ніші. Біокаміни, що працюють на біопаливі, мають одну незаперечну перевагу перед усіма іншими різновидами декоративних камінів - наявність справжнього вогню. Інтенсивність полум'я можна легко регулювати. Таке вогнище не має ні кіптяви, ні запаху гару. Також біокаміни не вимагають підключення до димарів, тому все вироблене при згоранні біопалива тепло залишається в приміщенні. При цьому приміщення, в яких вони встановлюються, не потребує спеціальних вентиляційних системах - досить звичайного вікна або кватирки.

Отже, для того, щоб створити теплий вогняний затишок у квартирі варто лише встановити декоративний камін, який стане найпрекраснішою прикрасою вашої квартири.