Українці засіяли понад 3,5 млн гектарів озимих: названо лідерів за посівами
Журналіст
Ганна Ткач
08.10.2025 - 14:25
591 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Українські фермери активно засівають озимі культури: загалом вже посіяно майже половину від прогнозованої площі - 3 557,0 млн га. Озимі для зернових культур були висіяні в усіх регіонах країни.
Зокрема, за даними Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства, було засіяно:
- озимої пшениці - 2 346,8 тис. га;
- озимого ячменю - 179,2 тис. га;
- озимого жита - 45,7 тис. га.
Кіровоградська, Миколаївська та Полтавська області виділяються серед лідерів за посівами зернових культур. Озимий ріпак найпоширеніший в областях Вінницькій, Хмельницькій та Миколаївській - загалом засіяно площу 985,3 тис. га. У 13 областях вже завершено сівбу озимого ріпаку.
Підсумок
Українські фермери активно посівають озимі культури, що є добрим показником для подальших врожаїв у наступному сезоні.
Читайте також
Польща попередила про ризик знищення малих фермерів через вступ України до ЄС
сьогодні, 18:32
54 переглянули
Фермери масово втратять бронювання через нові критерії Кабміну
25.06.2026 - 06:05
182 переглянули
Аграрії вимагають від уряду уніфікувати бронювання через хаос в областях
24.06.2026 - 16:49
166 переглянули
Уряд запускає програму підтримки аграріїв на закупівлю добрив
20.06.2026 - 13:56
220 переглянули

