Пакистан зіткнувся з нестачею боєприпасів через постачання Україні
Журналіст
Ганна Ткач
05.05.2025 - 00:10
569 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Пакистан стикається з проблемою критичної нестачі боєприпасів, яка виникла через їх постачання Україні.
За даними видання Indian Express, при повному військовому конфлікті Пакистан має запасів лише на чотири доби.
За публікацією, Пакистан таємно постачав боєприпаси до Києва з 2022 року.
Експорт зброї з Пакистану зросло до 415 мільйонів доларів впродовж 2022-2023 фінансового року, порівняно з 13 мільйонами у попередньому році.
"Зростання на 3000% та вражаючий прибуток призвели до швидкого виснаження внутрішніх запасів", - повідомляє Indian Express.
З врахуванням того, що Пакистан узброюється китайськими системами протиповітряної оборони для стримування Індії, а Росія, Китай та Індія встановлюють зв'язки з Талібаном.
Читайте також
Україна ліквідувала 60 тисяч тонн боєприпасів РФ під Петербургом
сьогодні, 08:04
10 переглянули
Зеленський оприлюднив результати далекобійних ударів по Росії
сьогодні, 08:00
12 переглянули
30-річна киянка та її мати померли після обстрілу РФ 2 червня
сьогодні, 07:52
15 переглянули
ДБР розслідує 26 смертей новобранців у штурмовому полку «Скеля»
сьогодні, 07:20
30 переглянули

