Найпопулярніше зараз

П'ять громад Львівщини отримають державні гроші на житло для переселенців

Державні гроші на житло для переселенців
Громади Львівської області отримають підтримку для будівництва нових осель для людей, що залишили свої домівки. Фото: Міністерство соц. політики

Державна політика щодо ВПО в Україні

Як повідомляє Міністерство соц. політики: Міністерство соціальної політики України продовжує реалізацію державної політики щодо формування фондів тимчасового проживання та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО). У різних регіонах країни створені тимчасові комісії, які займаються розглядом заявок від громад на отримання субвенції.

Підтримка громад Львівської області

У Львівській області з семи поданих заявок п’ять отримають державну підтримку. Серед громад, які отримають цю підтримку, -:

  • Великолюбінська
  • Новояричівська
  • Комарнівська
  • Новороздільська
  • Яворівська

Важливою умовою для всіх проєктів є забезпечення доступності: щонайменше 20% житлових місць мають бути адаптовані для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

Завдяки цим заходам, Мінсоцполітики прагне поліпшити умови проживання для ВПО та створити комфортні умови для всіх категорій населення.

Ці ініціативи є важливими в контексті загальної стратегії держави щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, які потребують житла та соціальної адаптації. Залучення державної субвенції сприятиме не лише покращенню житлових умов, а й розвитку інфраструктури в громадах, що отримали підтримку.

Наразі важливою складовою підтримки внутрішньо переміщених осіб є не лише забезпечення житлом, а й соціальні виплати. Нещодавно уряд ухвалив рішення щодо продовження терміну виплат для ВПО, що дозволить полегшити фінансове становище родин, зокрема тих, які мають дітей. Це підкреслює комплексний підхід держави до вирішення проблем, з якими стикаються переселенці в Україні.

Читайте також

Реклама