Павлоград залишився без світла та води: що відбувається в місті
Журналіст
Ганна Ткач
24.11.2025 - 00:00
894 переглянули
Місто Павлоград залишилося без електропостачання
Як повідомляє glavcom.ua: У Павлограді на Дніпропетровщині сталася аварія, через яку місто залишилося без світла. Як повідомили у виконкомі, енергетики зараз працюють над відновленням електропостачання.
Відсутність електрики призвела до зупинки роботи котелень та виключення подачі води. Лікарні вже перейшли на альтернативні джерела живлення.
Складна ситуація у Чернігові та інших областях
У Чернігівській області ситуація ще гірша – російські атаки призвели до знищення блока генерації електроенергії. Місцеві мешканці змушені терпіти відключення тепла та світла через це.
Плани відключення електроенергії будуть залежати від ситуації в енергосистемі та подальших атак ворога. У цих умовах важливо бути готовим до можливих відключень та мати запаси для холодних днів без світла та тепла.
Читайте також
Масована атака дронів залишила без світла Севастополь, Ялту та Бахчисарай
вчора, 11:05
93 переглянули
Експорт електроенергії з ЄС рятує від відключень, але заважають прайс-кепи
05.07.2026 - 22:20
114 переглянули
Моторошна ДТП на трасі Миколаїв-Одеса: 12 загиблих, 6 травмованих
05.07.2026 - 01:12
170 переглянули

