Пентагон розмістить командні центри в Європі
Журналіст
Пащенко Ірина
30.09.2022 - 10:47
3422 переглянули
Як стало відомо 30 вересня, Пентагон має намір розширюватися. Ймовірно його командні центри з’являться в Німеччині. Вони потрібні для контролю ситуації в Україні.
Підтримка Україні з боку США з кожним днем стає більш необхідною, якщо враховувати постійні загрози з боку Росії.
Нові центри також будуть сприяти допомозі зі сторони ЄС та НАТО.
Читайте також
Колишній продюсер ABC News загинув на фронті від удару дрона РФ
сьогодні, 06:36
21 переглянули
ДТЕК та GE Vernova побудують нову газотурбінну станцію на 650 МВт
сьогодні, 06:04
34 переглянули
Київ знімає захист із пам’ятників попри пошкодження від обстрілів
сьогодні, 05:44
39 переглянули
Ватикан вступає у суперечку з адміністрацією Трампа
сьогодні, 05:40
36 переглянули
Зеленський пропустив Ukraine Recovery Conference у Польщі
сьогодні, 05:16
43 переглянули

