Найпопулярніше зараз

Переговори з Путіним, вибори, контракти для 18-24-річних: Зеленський зробив низку заяв за результатами Мюнхена

Зеленський переговорив з Путіним на Мюнхенській конференції
Зеленський поділився своїми думками про важливі питання під час Мюнхенської конференції, акцентуючи увагу на підтримці молоді та політичних викликах. Фото: hvylya.net

Як повідомляє hvylya.net: Президент України Володимир Зеленський виступив на пресконференції після Мюнхенської конференції з безпеки.

Зеленський прокоментував заяву спецпредставника президента США Кіта Келлога про участь Європи в переговорах з Україною та Росією.

"Війна триває в Україні, тому Україна повинна мати лідерство щодо переговорів", - заявив Зеленський.

Президент не погодився на підписання угоди із США щодо рідкісноземельних копалин, оскільки вона не містить гарантій безпеки для України.

"Наразі у документі немає зв'язку між інвестиціями та безпекою", - розповів Зеленський.

Зеленський вважає, що метою Путіна в переговорах є не завершення війни, а угода про припинення вогню.

"Угода допоможе Росії зняти міжнародні санкції та перегрупуватися", - пояснив президент.

Про мирні переговори в Саудівській Аравії з Україною Зеленський заявив, що це несерйозно і не виглядає правдоподібним.

Зеленський також зазначив, що питання виборів в Україні порушує лише Путін.

"На високому рівні піднімали питання виборів не піднімають, оскільки це порушення закону", - відзначив президент.

Про ініціативу з контрактами для молодих Зеленський вважає, що це важлива справа для молоді в Україні.

"Це не "бусифікація", це серйозна історія, яка сподобається американським партнерам", - підкреслив президент.

Зеленський також запропонував Келлогу поїхати разом на фронт, щоб він особисто побачив наслідки російської агресії.

"Це буде для нього важливо, він зрозуміє, що це інша війна", - додав Зеленський.

Читайте також

Просто перестати стріляти
Точка зору
сьогодні, 13:52 23 переглянули
Просто перестати стріляти

Реклама