Переможці "Оскара-2017": Тріумф темношкірих, політика і несподіванки

Американська кіноакадемія вручила "Оскари". Церемонія стала 89-ю. Цього року найбільше номінацій було у стрічки "Ла-Ла Ленд" - вона могла отримати відразу 14 нагород.

Проте не судилося. Головний "Оскар" дістався стрічці Баррі Дженкінса "Місячне сяйво" - про непросте життя афроамериканського хлопчика-гея у Маямі, його долю і життєвий шлях. Всього цей фільм взяв 3 статуетки: ще за найкращі другорядну чоловічу роль і адаптований сценарій.

"Ла-Ла Ленд" зібрав 6 статуеток з 14 категорій. Режисер стрічки Дем'єн Шазелл у свої 32 став наймолодшим в історії вручення премії переможцем-постановником. Емма Стоун, яка зіграла головну роль, одержала свій перший "Оскар" як акторка. Також "Ла-Ла Ленд" взяв приз за найкращу пісню (Місто зірок), за саундтрек, за роботу оператора і за найкращі творіння художника-постановника.

Рік тому "Оскар" звинувачували в тому, що він "занадто білий", і тому цьогоріч список номінантів компенсував це: шестеро афроамериканських акторів і актрис претендували на звання найкращих у різних категоріях, а це найзначніше число за всю історію проведення премії.

Головний "Оскар" серед акторів-чоловіків взяв Кейсі Аффлек за виконання ролі у стрічці "Манчестер біля моря". Фільм також був нагороджений призом за оригінальний сценарій. Обидві акторські номінації за найкраще виконання ролей другого плану взяли афроамериканці: це Віола Девіс у стрічці "Огорожі" і Махершара Алі за роботу в "Місячному сяйві".

Хочемо наголосити, що відома тенденція, купити атестат 9 класів у артистів світового рівня. Актори з самого дитинства зосереджують свою увагу, час та сили на вивченні акторської справи. Ви також можете замовити атестати про закінчення школи. Це дасть Вам змогу займатися справами та стати відомим у своїй сфері.

Найкращою стрічкою іноземною мовою став ірано-французький  "Комівояжер" , який і взяв золоту статуетку. Однак режисер фільму Асгар Фархаді відмовився приїжджати на церемонію після того, як людям із низки мусульманських держав було заборонено в'їжджати до США.

Серед номінованих на премію анімаційних стрічок очікувано переміг "Зоотрополіс" - мультиплікаційний детектив. Премію в номінації за кращі костюми отримав фільм "Фантастичні тварини і де вони мешкають", а грим і зачіски, гідні головної кінонагороди, були у фантастичному бойовику "Загін самогубців".