Анджеліна Джолі таємно прибула в Україну: охоронця акторки затримали ТЦК
Журналіст
Ганна Ткач
06.11.2025 - 06:36
315 переглянули
Анджеліна Джолі вирішила відвідати Херсон, місто в Україні, не повідомивши про це українські влади. За даними видання Politico, вона таємно перетнула кордон пішки.
Сухопутні війська ЗСУ у коментарі Politico повідомили, що не можуть підтвердити чи спростувати інформацію про цей інцидент. Розслідування триває, і встановлюються всі обставини
Фотографії, які були поширені у соцмережах, показують, як Джолі спілкується з дітьми. Кортеж акторки був зупинений працівниками ТЦК на півдні країни. Охоронця фільмової зірки перевірили на документи, але це не було силовим затриманням, а лише перевіркою.
Анджеліна Джолі відвідала Херсон без попередження українських влад. Її кортеж був зупинений на півдні країни, але інцидент не призвів до жодних силових заходів. Фотографії, на яких акторка спілкується з дітьми, розійшлися у соцмережах, надаючи більше деталей про її візит.
Читайте також
НАТО збільшило допомогу Україні на мільярд: результати міністерських засідань
сьогодні, 09:02
57 переглянули
Втрати армії РФ перетнули нову межу: оприлюднено дані на 5 грудня
сьогодні, 08:01
115 переглянули
Нова хвиля фейків у Польщі: чому закликають бойкотувати українські товари
сьогодні, 06:00
100 переглянули
Україна веде переговори з командою Трампа: про що повідомив Зеленський
сьогодні, 04:39
166 переглянули
5 грудня в Україні запрацюють обмеження споживання електроенергії: деталі та графіки
сьогодні, 03:32
137 переглянули
НКРЕКП схвалила підвищення тарифів на розподіл газу: як зміняться ціни з 2026 року
сьогодні, 03:31
132 переглянули

