Підрозділ Сокіл розкриває методику підготовки операторів дронів на фронті
Підрозділ "Сокіл" 24-го полку НГУ показав демонстрацію навчання операторів дронів, під час якої провели умовну атаку на локації автобусу, де прибули гвардійці. Гвардійці продемонстрували роботу зі своєю технікою, у тому числі розвідувальними дронами та ударно-вантажним бомбардувальником.
Оператори дронів щоденно відпрацьовують навички керування, вдосконалюючи автоматизм у використанні техніки. Вони також вчать новачків базовим принципам роботи з пультом управління, які включають стабілізацію польоту, корегування траєкторії та компенсацію перешкод сигналу.
За словами однієї з гвардійок, навички операторів дронів у прийнятті ефективних рішень та керуванні технікою в умовах ризику є важливими на полі бою.
Підготовка операторів дронів від підрозділу "Сокіл" відбувається в умовах, які якнайбільше наближені до реального бойового дійства. Вони показали, як використовувати дрони для розвідки та ударів, а також акцентували увагу на важливості швидкості реакції та навичок керування технікою в умовах ризику.
Читайте також

