Уряд виділив 1,5 млрд грн громадам: на що підуть кошти
Журналіст
Ганна Ткач
15.12.2025 - 20:00
218 переглянули
Як повідомляє Мінфін: Уряд розподілив 1 млрд 556,4 млн грн додаткової дотації місцевим бюджетам, щоб підтримати громади, які постраждали від агресії Росії. Ці кошти будуть використані на компенсацію втрат податків, запобігання заборгованості по зарплаті та для найбільш нагальних потреб шкіл та лікарень.
Рішення уряду допоможе забезпечити стабільність місцевих бюджетів і вирівняти їх фінансові можливості, сприяючи збереженню робочих місць та забезпеченню нормального функціонування важливих громадських установ.
Читайте також
Зеленський доручив Буданову підготувати послання до Ради
сьогодні, 16:44
26 переглянули
Розвідка назвала рівень тривожності росіян і підготовку Білорусі до агресії
сьогодні, 14:32
62 переглянули

