Пінгвіни підтримують Україну?
Журналіст
Пащенко Ірина
16.09.2022 - 11:15
17425 переглянули
Досить незвичне явище наразі можна спостерігати в Антарктиді. Пінгвіни масово переселяються до станції "Академіка Вернадського", яку займають українські науковці. В мережі вже з’явилися жарти, що пінгвіни просто бажають підтримати українців.
Явище насправді природне. Пінгвіни збираються в групи понад 100 осіб та починають шлюбний сезон. Те, що вони прийшли до української станції, приємний збіг.
Читайте також
Патрульна поліція показала відео роботи після ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 13:32
6 переглянули
ЗСУ завдали удару по заводу ракетних компонентів у Воронежі
сьогодні, 13:28
9 переглянули
ДТЕК оприлюднив план енергетичного переходу України
сьогодні, 12:48
31 переглянули
Путін заявив про готовність до діалогу на основі Стамбула
сьогодні, 12:44
32 переглянули
ДТЕК увійшов у ТОП-5 найкращих роботодавців для ветеранів
сьогодні, 12:40
29 переглянули
ФІФА анулювала акредитацію коментатора через образу президента
сьогодні, 12:12
44 переглянули

