Після удару Нацбанку: NovaPay запровадить жорсткий контроль за переказами та післяплатами
Журналіст
Ганна Ткач
09.06.2025 - 18:30
499 переглянули
Фінансовий моніторинг у NovaPay
Як повідомляє hvylya.net: Компанія NovaPay, яка відповідає за оплату послуг "Нової пошти", отримала штраф у розмірі 90 мільйонів гривень від Національного банку за порушення фінансового моніторингу.
"Більшість зауважень регулятора стосувалася удосконалення системи фінансового моніторингу вас, наших клієнтів", — підкресили в компанії.
Відтепер NovaPay внесла необхідні зміни, щоб бути більш уважною до отримання платежів від фізичних осіб та відповідати вимогам регулятора.
Представники "Нової пошти" заявили, що штраф буде сплачено в повному обсязі та без затримок, і не буде оскаржено.
Компанія NovaPay отримала штраф від Нацбанку у розмірі 90 мільйонів гривень за невиконання фінансового моніторингу. Після цього вони внесли необхідні зміни, щоб виправити ситуацію та відповідати вимогам регулятора. "Нова пошта" підтвердила готовність сплатити штраф без затримок.
Читайте також
Пишний їде до Швейцарії та Польщі заради відновлення України
сьогодні, 08:28
53 переглянули
У Раді готують штрафи до 17 тисяч гривень за перевищення швидкості
сьогодні, 07:44
52 переглянули
Мінфін підписав меморандуми з чотирма університетами для реформи держсектору
вчора, 09:20
102 переглянули

