Плавець Андрій Трусов зі світовим рекордом завоював «золото» Паралімпіади-2024

Андрій Трусов зі світовим рекордом

Український плавець Андрій Трусов став паралімпійським чемпіоном у плаванні на 50 метрів вільним стилем у класі S7. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Повідомляється, що українець виграв золоту медаль, встановивши новий світовий рекорд - 26,38 секунди.

Це перше "золото" Трусова і загалом четверта його медаль на Паралімпіаді-2024.

Таким чином, в України вже 50 нагород на Паралімпіаді у Парижі.

Золото та срібло на Паралімпіаді здобула Україна

Сьогодні плавці Ярослав Денисенко та Максим Веракса посіли першу та другу позицію на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12, виборовши золоту та срібну медалі. Це вже третя медаль для України у плаванні на цих Паралімпійських іграх.

Учора легкоатлетка Наталія Кобзар також зробила внесок у перемогу України на Паралімпійських іграх 2024 року, завоювавши своє перше особисте золото. Вона піднялася на вершину п'єдесталу пошани в дисципліні, яка для неї була особливо важливою.