Збірна України без Луніна: хто замінить воротаря у матчах проти Франції та Азербайджану
Замість Луніна, у складі збірної з'явиться Георгій Бущан, який грає у "Аль-Шабаб" у Саудівській Аравії.
Збірна України з футболу готується до відбору чемпіонату світу-2026 та зазнала неприємності у складі через травму воротаря Андрія Луніна від мадридського "Реалу". Товариський матч проти Франції та зустріч з Азербайджаном на черзі.
Склад збірної України
Воротарі: Георгій Бущан ("Аль-Шабаб", Саудівська Аравія), Анатолій Трубін ("Бенфіка" Лісабон, Португалія), Дмитро Різник ("Шахтар" Донецьк).
Захисники: Ілля Забарний ("Парі Сен-Жермен" Париж, Франція), Олександр Сваток ("Остін", США), Валерій Бондар, Микола Матвієнко, Юхим Конопля (усі - "Шахтар" Донецьк), Тарас Михавко ("Динамо" Київ), Богдан Михайліченко ("Полісся" Житомир), Віталій Миколенко ("Евертон" Ліверпуль, Англія).
Півзахисники: Олександр Зінченко ("Ноттінгем Форест", Англія), Єгор Ярмолюк ("Брентфорд", Англія), Іван Калюжний ("Металіст 1925" Харків), Микола Шапаренко, Назар Волошин (обидва - "Динамо" Київ), Олег Очеретько, Артем Бондаренко (обидва - "Шахтар" Донецьк), Олексій Гуцуляк, Олександр Назаренко (обидва - "Полісся" Житомир), Віктор Циганков ("Жирона", Іспанія), Георгій Судаков ("Бенфіка" Лісабон, Португалія), Олександр Зубков ("Трабзонспор" Трабзон, Туреччина).
Нападники: Роман Яремчук ("Олімпіакос" Пірей, Греція), Артем Довбик ("Рома" Рим, Італія), Владислав Ванат ("Жирона", Іспанія).
Резервний список
Євген Чеберко ("Коламбус Крю", США), Олександр Піхальонок, Володимир Бражко, (обидва - "Динамо" Київ).
Збірна Азербайджану також готується до відбору чемпіонату світу 2026, який відбудеться в США, Канаді та Мексиці без участі Росії. З Європи на турнірі виступатимуть 16 збірних.
Представлений вище текст оглядує ситуацію з травмою воротаря у збірній України та заміну його другим гравцем. Також наводиться повний склад збірної та резервний список. Згадується також підготовка збірної Азербайджану до відбору чемпіонату світу 2026.
Читайте також

