Найпопулярніше зараз

PlayCity оштрафував блогерку Анну Алхім на 4,8 млн гривень за рекламу казино

Анна Алхім отримала штраф в PlayCity
Блогерка Анна Алхім отримала штраф від PlayCity за просування гральних закладів.

PlayCity оштрафувало Анну Алхім за незаконну рекламу казино

Як повідомляє Мінцифра: Команда агентства під час перевірки виявила в Instagram-сторіз блогерки рекламу азартних ігор. За порушення закону Анна Алхім отримає штраф у розмірі 4 800 000 гривень.

Протягом останніх шести місяців PlayCity оштрафувало 14 блогерів, вебсайтів і медіа на суму 67,2 мільйони гривень. Команда виявляє порушення законодавства шляхом моніторингу і за допомогою скарг громадян. Ми вдячні всім, хто долучається до боротьби з порушеннями.

Нагадаємо, що в Україні заборонено демонструвати інтерфейс гри чи виграші, обіцяти бонуси чи «гру безкоштовно», просувати бренди без української ліцензії чи приховувати рекламу під видом особистого досвіду.

Побачили підозрілу рекламу онлайн-казино?

Надсилайте скріншоти та посилання на [email protected].

Докладніше про штрафи читайте за посиланням - https://curly.click/r/p1327

PlayCity активно бореться із незаконною рекламою азартних ігор в Україні, штрафуючи порушників і вживаючи заходів для заборони незаконних практик. Громадська допомога у виявленні порушень грає важливу роль у цьому процесі.

Читайте також

Реклама