Подоляк прокоментував можливі причини атаки на Москву
Журналіст
Пащенко Ірина
25.07.2023 - 10:36
3476 переглянули
Після атаки на Москву, Україна свою причетність до інциденту не визнавала. Проте Подоляк висловився стосовно цієї ситуації, мовляв, ніхто ж не обіцяв, що не буде відповіді за агресію Росії.
Інцидент, що вже стався в Москві, є невеличким бумерангом. За всі 17 місяців війни українці настраждались достатньо, та продовжують страждати. При цьому всі росіяни живуть та горя не знають.
Подоляк також підтвердив, що українська сторона добре знає, що та де знаходиться у Росії, тому росіянам не потрібно розслаблятися.
Читайте також
У Києві п’ятеро чоловіків до смерті забили перехожого
сьогодні, 03:40
29 переглянули
Білорусь почала мобілізаційні навчання на тлі тиску Росії
сьогодні, 03:28
29 переглянули
Атака дронів залишила без світла чотири міста в окупованому Криму
сьогодні, 03:20
36 переглянули
СБУ уразила чотири ангари та російські ППО С-400 і Панцир-С1 у Криму
сьогодні, 03:16
33 переглянули
Удар дронів СБС знеструмив весь Севастополь
сьогодні, 02:28
54 переглянули
Український бізнес отримав понад 52 тисячі кредитів від початку війни
сьогодні, 02:12
49 переглянули

